Müügi-ja tarnetingimused

Veebipoe https://epood.ltt.ee  (edaspidi Veebipood) omanik on AS LTT (registrikood 10004430, asukohaga Lõõtsa 12, 11415 Tallinn)

 1. Müügitingimused kehtivad Veebipoest kaupade ostmisel.
 2. Veebipood  müüb alkoholitooteid ainult täisealistele klientidele, kes on tellimuse esitamisel kinnitanud, et on vähemalt 18-aastased. Kliendi vanust kontrollitakse alkoholitoodete üleandmisel kulleri poolt.
 3. Veebipoes müüdavate toodete hinnad on märgitud toodete juurde. Hinnale võib lisanduda tasu kulleriga kauba kättetoimetamise eest. Kõik veebipoes müüdavate kaupade hinnad on eurodes.           
 4. Veebipoel on õigus taganeda müügitehingust ning nõuda ostjalt tagasi kaup, kui kauba hind veebipoes on eksituse tõttu märgitud oluliselt alla kauba turuhinna.
 5. Teave kauba kohta on esitatud Veebipoes vahetult kauba juures
 6. Osade toodete puhul puudub võimalus tellida toodet tükikaupa, miinimum kogus on üks kast
 7. Toote välimus võib erineda fotol oleva toote välimusest. Saadavad tooted võivad olla teistsuguses pakendis või erineva välimuse/kujuga. E-kaupluses esitatav tootekirjeldus on üldise iseloomuga ega pruugi seetõttu langeda kokku tootepakendil oleva teabega. Tootepakendil olev info on põhjalikum ja võib erineda vähesel määral teabest, mis on esitatud e-kaupluse toodete kirjeldustes. Soovitame alati lugeda ja juhinduda teabest, mis on esitatud tootepakendil.
 8. Alkohoolsete jookide puhul toote välimus ja aastakäik võib tegelikkuses  e-poes kuvatust erineda.
 9. TÄHELEPANU! TEGEMIST ON ALKOHOLIGA. ALKOHOL VÕIB KAHJUSTADA TEIE TERVIST
 10. Kulleriga kauba kättetoimetamise tasu kuvatakse ostjale tellimuse vormistamisel.
 11. Kui ostusumma  on 69.00€ (sisaldab käibemaksu) ja rohkem, siis on kaubatarne kulleriga kliendile tasuta, alla selle on kaubatarne hinnaks Eesti Vabariigi piires 9,15€ (sisaldab käibemaksu)
 12. Kaupa tarnime ainult Eesti Vabariigi piires.
 13. Tellimused tarnitakse reeglina kliendini tellimuse esitamisest ülejärgmisel tööpäeval, seda juhul kui kauba tellimus esitatakse enne kella 13.00 , saared ja mõningad maakonnad + 4 tööpäeva.
 14. Tarne kliendini toimub tööpäevadel E-R ajavahemikus 9.00- 17.00 (v.a riiklikel pühadel).
 15. Kauba saabumine täpsustatakse kliendile ette.
 16. Kuller on kohustatud küsima kliendilt isikut tõendavat dokumenti ja ei tohi kaupa üle anda selle puudumisel, sest Veebipood tarnib muude kaupade hulgas ka alkohoolseid tooteid ja kauba tarne on lubatud ainult täisealistele(18.a.ja vanemad) isikutele.
 17. Toodete kättesaamisel on kliendil kohustus koheselt kontrollida toodete vastavust arve-saatelehele.
 18. Veebipood tagab kliendi poolt esitatud isikuandmete kasutamise vaid kooskõlas isikuandmete kaitse seadusega, eelkõige ulatuses, mis on vajalik tellimuse täitmiseks. Isikuandmeteks on andmed, mida klient esitab kliendiks registreerimisel ja tellimuse vormistamisel; ees-ja perekonnanimi, aadress, telefoninumber, e-posti aadress
 19. Kauba tellimiseks tuleb lisada soovitud tooted ostukorvi. Kui soovite valida tootel värvi (puudutab MAM imikutarvikud) ,siis kirjutage kommentaar (“soovin toodet poisile ja/või tüdrukule”) tellimuse juures tekkivale andmeväljale. Selle puudumisel saadame toote neutraalse värvilahendusega. Tellimuse vormistamiseks tuleb täita nõutud andmeväljad. Seejärel kuvatakse ekraanile tasu suurus, mille saab tasuda turvaliselt läbi Maksekeskuse lingi.
 20. Makseid vahendab Maksekeskus AS. Tasumine toimub väljaspool Veebipoodi Maksekeskus AS turvalises keskkonnas. Müüjal puudub ligipääs kliendi panga ja krediitkaardi andmetele. Leping jõustub alates tasumisele kuuluva summa laekumisest Veebipoe arvelduskontole.
 21. Kui klient loobub tellimusest enne kui kaup on komplekteerimisse saadetud ( tühistab tellimuse),siis on AS LTT õigus kliendilt kinni pidada kliendile tehtavast tagasimaksest tellimuse käitlemiseks tehtud kulud sh. Maksekeskuse teenusega seotud kulutused.
 22. Veebipoe omanik on isikuandmete vastutav töötleja ning edastab maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötleja Maksekeskus AS-le.
 23. Kui tellitud kaupa ei ole võimalik tarnida seoses kauba lõppemisega või muul põhjusel, teavitatakse sellest ostjat esimesel võimalusel ning tagastatakse tasutud raha (sh kauba kättetoimetamise kulud) viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul teate saatmisest.